UK - Velká Británie

 
 
 

"Stream IP box s TPLink routerem k příjmu britské SKY TV"

 

Sledujte britskou TV SKY s filmy a sporty kdekoli ve světě pohodlně a zcela bez satelitní antény!

Toto originální zařízení od britské společnosti SKY -  tj. Stream IP box postačí propojit s dodaným Wi-Fi routerem TP Link postačí pouze připojit k vašemu internetu a pak už jen propojit s Vaším televizorem pomocí HDMI kabelu. Budete tak moci okamžitě sledovat své oblíbené britské TV stanice SKY DIGITAL a BT SPORTS ve vysoké kvalitě obrazu! Ke Stream IP boxu obdržíte rovněž dálkový ovladač. Součástí ceny je rovněž poplatek za administrativní služby a VPN. Měsíční platby za služby SKY se strhávají automaticky z Vaší platební karty.

 
                                                
                                                
 
 
Cena se skládá z těchto částí:
 
Cena zařízení (Stream IP box a TP Link Wi-Fi router) činí 12990,-Kč s DPH (jednorázově).
 
Za administrativní služby SKY a služby VPN za 12 měsíců zaplatíte 10990,-Kč s DPH (ročně).
 
Cena oficiálního měsíčního předplatného za plný TV paket SKY FULL a BT Sports pack činí 115 GBP (britské libry) a strhává se měsíčně z platební karty zákazníka (měsíčně). 

 

Pozn.: Předplatné za služby SKY FULL + BT Sports pack je možné uhradit také najednou za všech 12 měsíců, a to převodem na účet, ale s poplatkem 5000,-Kč s DPH.

 

Bližší informace a přehled stanic najdtete na tomto odkazu:  www.sky.com/tv/stream .

 

_______________________________________________________________________________

 

"IP UK box Medi@link - úsporná verze příjmu britské TV"

 

IP UK box Medialink ML7000 postačí pouze připojit k vašemu internetu a to buď kabelem LAN, nebo přes Wi-Fi (volitelně) pomocí USB Wi-Fi antény a propojit s Vaším televizorem pomocí HDMI kabelu. Budete tak moci sledovat své oblíbené britské státní a další programy Freesat ve vysoké kvalitě obrazu. Kabel LAN, stejně tak jako případný Wifi USB adaptér není součástí dodávky. K IP boxu obdržíte rovněž dálkový ovladač. Jednoduché řešení pro příjem italských TV stanic bez nutnosti instalace satelitní antény.

 

 

Cena zařízení včetně předplatného na 12 měsíců je 6990,-Kč s DPH.

 

Budete moci přijímat např. tyto TV stanice:

bbc alba, bbc four, bbc news, bbc one, bbc three, bbc two, bet black ent, 4 seven, 5 usa, 5*, bloomberg, cbbc, cbs drama, cbs reality, channel 4, channel 5, chart show tv, nbc, cnn inter, e 4, film 4, home, itv 1, itv 2, itv 3, itv 4, itv be, kiss, more 4, movies4men, pick, pop, sky news, tiny pop, true entertainment TV, true movies 2, vintage tv aj. 

 
Upozornění: Firma Ing.Jaroslav Paták - ART & MANAGEMENT nenese odpovědnost za případná rozhodnutí poskytovatelů televizního vysílání (providerů), která mohou mít za následek změny programové nabídky, částečné nebo úplné omezení příjmu předplacených televizních programů co do rozsahu nabídky, obsahu, kvality vysílání, nebo případné změny kodovacích systémů či jiných technických parametrů a nenese rovněž odpovědnost za případné dílčí výpadky v TV vysílání způsobené technickými, povětrnostními nebo jinými podmínkami, stejně tak jako neodpovídá za nesprávnou či omezenou funkci dekódovacího CI modulu, popř. za nekompatibiltu použitého satelitního přijímače nebo IPTV boxu či USB nebo HDMI zařízení.