Soukromé VIP vernisáže obrazů

 

Pro naše klienty máme připraveny soukromé vernisáže obrazů, které jsou věnovány jak starému umění a moderně, tak i mezinárodně uznávaným soudobým malířům, které naše umělecká agentura a galerie zastupuje nebo s nimi spolupracuje. Vernisáže jsou pořádány v naší soukromé galerii obrazů jen pár minut jízdy od Prahy. Obrazy si můžete prohlédnout zcela v klidu a v neformální atmosféře. Zdarma obdržíte odborný výklad a také malé občerstvení.

   

   

Soukromé vernisáže jsou určeny především pro ty klienty, kteří se chtějí seznámit s naší aktuální nabídkou obrazů a mají zájem si zkrášlit svůj dům, byt nebo kancelář originálními a kvalitními díly za velmi výhodné ceny. Je ale také určena také pro sběratele a milovníky výtvarného umění. Prohlídka obrazů je komentovaná a návštěvníci na ní získají množství zajímavých a cenných informací, které jim přiblíží jak dílo samotné, tak i život a práci umělců v širších souvislostech.

Vernisáže se konají v krásném prostředí soukromé vily velmi blízko Prahy. Jejich nespornou předností je i skutečnost, že obrazy jsou vystaveny v reálném a zařízeném interiéru a zájemci tak mohou získat podstatně konkrétnější představu o tom, jak se bude dílo vyjímat v jejich vlastních prostorách. Výhodou oproti návštěvě běžné galerie jsou jednak velká pestrost nabídky vystavovaných děl, ničím nerušená prohlídka a dostatek času pro rozhodování, přátelská atmosféra a především pak velmi výhodné ceny. Zdarma nabízíme také drobné pohoštění.

Klientům rádi pomůžeme s nezávazným předvýběrem obrazů. Jako jediní na trhu poskytujeme našim klientům bezplatnou službu dopravy jimi vybraných obrazů až na určené místo, pomůžeme jim s umístěním obrazů v jejich bytě, domě nebo kanceláři a zajistíme zdarma i odbornou instalaci děl.

 

Zájemci o nezávaznou soukromou vernisáž obrazů nás mohou kontaktovat:

- emailem na info@artmanagement.cz

- telefonicky na +420 777 237 173 (Dr.Světlana Patáková Boučková - umělecká ředitelka a galeristka).